Мінкульт затвердив новий склад Наглядової ради Українського культурного фонду, до якого ввійшли Олеся Жураківська, Олександр Книга

Міністерство культури та інформаційної політики 8 лютого затвердило новий склад Наглядової ради Українського культурного фонду. Про це йдеться у повідомленні на сайті МКІП. 

За квотою Президента до нового складу Наглядової ради УКФ увійшли художня керівниця театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» Олеся Жураківська та генеральний директор державної установи «Український інститут» Володимир Шейко.

МКІП увів до Наглядової ради в. о. генерального директора — художнього керівника Національного ансамблю солістів «Київська камерата» Богдану Півненко та генеральну директорку Film.ua Group Вікторію Ярмощук.

Крім цього, за результатами рейтингового інтернет-голосування членами ради стали:  

від закладів культури: 

  • Олександр Книга, генеральний директор — художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша;
  • Юрій Савчук, генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні;від громадських об’єднань: 
  • Володимир Bоробей, директор товариства з обмеженою відповідальністю «ППВ Мережі знань»
  • Богдан Логвиненко, голова громадської організації «Українер».

Нагадаємо, наглядова рада — це один із органів управління Українського культурного фонду. Вона складається з дев’яти осіб: двох визначає Президент, двох — МКІП, два представники закладів культури, ще двоє — від громадських об’єднань. Голову фонду обирають окремо інші вісім членів і затверджують наказом МКІП.

Строк повноважень члена Наглядової ради становить три роки. Одна й та сама особа не може обіймати посаду члена Наглядової ради Фонду понад два строки поспіль.

Український культурний фонд  — державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва. Діяльність фонду координується МКІП.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті