Міністр оборони США у Конгресі назвав путінську росію "гострою загрозою" і запевнив у продовженні підтримки України

Міністр оборони США Ллойд Остін під час представлення бюджетних пропозицій у Палаті представників США назвав росію "гострою загрозою" і наголосив на важливості колективної роботи в рамках НАТО. Про це повідомив "Голос Америки" 23 березня.

"Під проводом Байдена США згуртували світ, щоб допомогти Україні боротися з неспровокованим і невиправданим вторгненням Росії. Наші союзники та партнери активізувалися, щоб надати важливу безпекову допомогу, яку координує контактна група з питань оборони України, яку я очолюю. Ми підтримуватимемо оборону України стільки, скільки буде потрібно", – сказав Остін.

У вступному слові до законодавців він вкотре повторив позицію Вашингтона, що США продовжуватимуть підтримувати Україні стільки, скільки буде потрібно. Він також нагадав, що Стратегія національної оборони США визначає росію під управлінням путіна "гострою загрозою".

Остін також заявив, що НАТО стало значно сильнішим, зокрема й тому, що росія вирішила піти війною проти свого сусіда, й наголосив на важливості "об’єднаного НАТО".

"Після вторгнення Росії в Україну ми ще більше зміцнили захист і стримування НАТО на східному фланзі. А лідерство Конгресу в Європейській ініціативі стримування – і наші інвестиції з 2014 року – допомогли нам швидко й сміливо відреагувати на жорстоку війну, яку обрала Росія, та зробили наше стримування ще сильнішим", – зазначив Остін.

Раніше повідомлялось, що в США порадили росії вивести танки з України, якщо її турбує постачання снарядів із збідненим ураном.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті