Міністр оборони ФРН: Нам знадобиться відправити миротворчий контингент в Україну в разі припинення вогню

Німеччині буде потрібно відправити миротворчий контингент в Україну в разі припинення вогню. Про це заявив глава Міноборони ФРН Борис Пісторіус в ефірі Deutschlandfunk, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

«Ми не можемо серйозно обговорювати це сьогодні, але коли-небудь нам доведеться це зробити», - сказав Пісторіус.

При цьому він підкреслив, що до закінчення «гарячої фази» війни Берлін виключає присутність німецьких військ у зоні конфлікту. За його словами, наразі влада Німеччини «опрацьовує сценарії щодо того, що буде після завершення бойових дій в Україні». Однак він не став розкривати подробиці, зазначивши, що це «нікому не допоможе».

У повідомленні нагадується, що до цього відправку німецьких військових в Україну для забезпечення миру допустила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Берборк. За її словами, присутність іноземних військ на лінії розмежування може бути додатковою гарантією безпеки для Києва разом із членством у НАТО. Вона також наголосила, що Німеччина «буде всіма силами підтримувати те, що послужить миру», але остаточне рішення з цього приводу ухвалюватиме тільки сама Україна.

Як повідомлялося, водночас канцлер ФРН Олаф Шольц виключив відправлення німецьких солдатів в Україну «в цій військовій ситуації». Він навіть категорично заперечував, що Бербок виступила з такою заявою.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті