Жителі деокупованих сіл Луганщини отримали допомогу від поліції та подякували за "піднятий дух"

Мешканці кількох деокупованих сіл Сватівського району Луганської області отримали гуманітарну допомогу завдяки поліцейським Луганщини 13 вересня. Про це повідомив Телеграм-канал поліції Луганщини.

"На жаль, через постійні обстріли поліцейські не кожен день мають можливість потрапити на деокуповані території. Сьогодні ж, 13 вересня, більш-менш безпекова ситуація та стан доріг дозволили дістатися до багатостраждальних населених пунктів". – сказано в повідомленні.

Зазначається, що люди тут чекають на візит копів та радо їх зустрічають.

Поліцейські, які несуть службу вдовж лінії розмежування,  доставили місцевим мешканцям хліб.

"Привезли із собою і Starlink  – біля нього одразу гуртуються люди, кожен чекає, коли хлопці завершать встановлювати систему супутникового зв’язку, і нарешті буде можливість подзвонити рідним та поспілкуватися з ними", – йдеться в повідомленні.

Щоразу поліцейські закликають евакуюватися людей до більш безпечних районів, але  місцеві відмовляються.

"Чого ми маємо тікати з своєї землі?! Нехай вони нас бояться, - каже жителька села Рябівка. – Усі чекають не так хліба, як морально – щоб вони дух в нас підняли".

Раніше повідомлялось, що поліцейські привезли гумдопомогу в деокуповані села Луганщини, дали мешканцям можливість зателефонувати й задокументували злочин рашистів.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті