Маніпуляція! «Народна рада ЛНР» хоче змусити постачальників вугілля знизити ціну на побутове паливо. Про зарплату шахтарів - жодного слова

Так звана «народна рада ЛНР» планує змусити постачальників вугілля продавати паливо для побутових потреб дешевше, ніж наразі. Про це повідомила пресслужба псевдопарламенту в соцмережах 15 жовтня.

«З огляду на складність регулювання граничної ціни на вугілля в республіці на цей момент, фракцією ЛДПР ухвалено рішення рекомендувати комітету тарифного і цінового регулювання ЛНР спільно з міністерством палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР у строк до 15.11.2024 провести моніторинг постачальників вугілля з метою отримання інформації щодо економічного обґрунтування встановлення розміру граничної вартості за 1 тонну вугілля для подальшого розв'язання проблеми», - цитується у повідомленні заява очільниці фракції ЛДПР у «народній раді ЛНР» Галини Дубрової.

Вона зазначила, що наразі «в сільській місцевості республіки» переважає пічне опалення, а населення, яке користується таким опаленням, здебільшого пенсіонери. При цьому, за її словами, ціна за 1 тонну вугілля для побутового покупця в середньому становить 10 тисяч рублів, а на опалювальний сезон необхідно близько 4 тонн вугілля, що для більшості громадян, з огляду на їхній рівень доходів, є значним навантаженням. Про те, що саме завдяки продажу вугілля місцеві шахтарі мають отримувати зарплату, Дуброва промовчала. 

Тим часом раніше повідомлялося, що шахтарі окупованого Довжанська на Луганщині не отримують зарплату з березня, а для роботи на шахті «Білоріченська» бракує приблизно ста співробітників.

Раніше також повідомлялося, що окупаційна влада на Луганщині заявила про плани відмовитися від вугілля - незважаючи на розмови про «перспективність» шахт.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті