Маніпуляція! «Народна рада ЛНР» хоче змусити постачальників вугілля знизити ціну на побутове паливо. Про зарплату шахтарів - жодного слова

Так звана «народна рада ЛНР» планує змусити постачальників вугілля продавати паливо для побутових потреб дешевше, ніж наразі. Про це повідомила пресслужба псевдопарламенту в соцмережах 15 жовтня.

«З огляду на складність регулювання граничної ціни на вугілля в республіці на цей момент, фракцією ЛДПР ухвалено рішення рекомендувати комітету тарифного і цінового регулювання ЛНР спільно з міністерством палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР у строк до 15.11.2024 провести моніторинг постачальників вугілля з метою отримання інформації щодо економічного обґрунтування встановлення розміру граничної вартості за 1 тонну вугілля для подальшого розв'язання проблеми», - цитується у повідомленні заява очільниці фракції ЛДПР у «народній раді ЛНР» Галини Дубрової.

Вона зазначила, що наразі «в сільській місцевості республіки» переважає пічне опалення, а населення, яке користується таким опаленням, здебільшого пенсіонери. При цьому, за її словами, ціна за 1 тонну вугілля для побутового покупця в середньому становить 10 тисяч рублів, а на опалювальний сезон необхідно близько 4 тонн вугілля, що для більшості громадян, з огляду на їхній рівень доходів, є значним навантаженням. Про те, що саме завдяки продажу вугілля місцеві шахтарі мають отримувати зарплату, Дуброва промовчала. 

Тим часом раніше повідомлялося, що шахтарі окупованого Довжанська на Луганщині не отримують зарплату з березня, а для роботи на шахті «Білоріченська» бракує приблизно ста співробітників.

Раніше також повідомлялося, що окупаційна влада на Луганщині заявила про плани відмовитися від вугілля - незважаючи на розмови про «перспективність» шахт.

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті