Маніпуляція! Через брак охочих відпочити від «європейських цінностей» у скріпній Росії, «тимчасовий притулок» надали кремлівському пропагандисту Грему Філліпсу

Кремлівський пропагандист із Великої Британії Грем Філліпс отримав «тимчасовий притулок у Росії». Про це повідомила офіційний представник МВС РФ Ірина Вовк у себе в Телеграм.

«Мої колеги з міграційного підрозділу ОМВС Росії «Жовтневий» Луганської Народної Республіки вручили відомому журналістові, громадянину Великої Британії Грему Філліпсу свідоцтво про надання тимчасового притулку на території Російської Федерації», - розповіла вона.

Маніпулятивність цієї інформації полягає в тому, що так званий «тимчасовий захист для громадян недружніх країн» терміном на три місяці надають іноземцям, які відчувають дискомфорт від проживання в цих країнах і поділяють «російські традиційні цінності». 

Грем Філліпс не потребує захисту від РФ, оскільки давно відомий співпрацею з російськими пропагандистськими ЗМІ, такими як Russia Today і «Звезда». Він активно поширює кремлівські наративи і не має перешкод для проживання в Росії. «Тепер у Грема Філліпса, який називає себе «британською російською людиною», з'явилося ще більше можливостей для професійної реалізації», - визнала декоративність надання російського притулку для проросійського пропагандиста. 

Статті

Світ
11.02.2025
23:37

«Американський план означатиме кінець військового конфлікту на умовах Москви». Російські ЗМІ про Україну

«Сі Цзіньпін прийняв запрошення Путіна приїхати до Москви на День Перемоги, якщо вони домовляться про військовий союз, то Дональд Трамп програє не тільки Україну».
Країна
10.02.2025
16:00

БЗВП у закладах вищої освіти та вступники з окупованих територій: у чому є небезпека

Занепокоєння викликає базова загальновійськова підготовка (БЗВП), яка впроваджується в Україні для студентів вищих навчальних закладів з вересня 2025 року, – зокрема, як вона може вплинути на безпеку абітурієнтів з окупації.
Донбас
09.02.2025
13:27

Бездомним жителям окупованого Донбасу пояснили, що їм не світять навіть «віджаті» у сусідів квартири. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Місцеві ЗМІ розповіли, що всю «безгосподарну» нерухомість буде поділено на три частини. Більшість квартир, найімовірніше, дістанеться відрядженим Кремлем управлінцям і силовикам, потрібні окупаційній владі фахівці рангом нижче теж отримають дах над...
Всі статті