Макрон заявив про створення спецфонду для закупівлі зброї для України та про можливість поставити ще 6 гармат “Цезар”

Президент Франції Еммануель Макрон заявив про створення спеціального фонду для закупівлі зброї для України та про можливість поставити ще 6 гармат “Цезар”. Про це він сказав на пресконференції у Празі, - повідомляє Укрінформ.

“У цей спеціальний фонд на початковому етапі буде виділено 100 мільйонів євро, щоб мати можливість придбати обладнання, яке відповідає тому, що ми вже змогли поставити. Тому ми продовжуємо працювати в тій самій категорії оборонної зброї”, - зазначив Макрон.

Також, за його словами, Франція веде переговори, зокрема, з данськими партнерами, про поставку в Україну “Цезарів”, це обговорення стосується певних технічних аспектів, воно знаходиться на етапі завершення.

“У будь-якому випадку, ми до цього готові, ми готові до співфінансування, і це дасть можливість поставити кілька одиниць артилерійської системи “Цезар”, яка показала свою ефективність. Шість”, - сказав Макрон.

Як повідомлялося, 6 жовтня Макрон заявив, що Франція розглядає можливість надати Україні нові гармати “Цезар”.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті