Макрон закликав Україну провести «реалістичні» дискусії з територіальних питань для завершення війни

Виступаючи з прощальною промовою перед послами в Єлисейському палаці в понеділок, 6 січня, Еммануель Макрон закликав українців «провести реалістичні дискусії з територіальних питань», оскільки «тільки вони можуть їх вести», щоб знайти рішення конфлікту, спричиненого російським вторгненням у 2022 році.

«Сполучені Штати Америки повинні допомогти нам змінити характер ситуації і переконати Росію сісти за стіл переговорів», в той час як європейці повинні будуть “побудувати гарантії безпеки” для України, “що буде їх першочерговим обов'язком”, - цитує президента Франції BFMTV.

Президент Франції також попередив, що за нинішніх умов «швидкого і легкого рішення в Україні не буде», незважаючи на те, що новообраний президент США Дональд Трамп пообіцяв швидке врегулювання, якщо він стане главою Білого дому.

«Новий американський президент сам знає, що Сполучені Штати не мають жодних шансів виграти, якщо Україна програє», і “капітуляція України не може бути доброю для європейців і американців”, - заявив президент Франції на зустрічі з французькими послами.

Він також вважає, що «довіра» до Заходу буде «підірвана», якщо він погодиться на «компроміс» через «втому» від конфлікту.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті