Майже 1500 українських прикордонників пройшли навчання у Великій Британії

Навчання у Великій Британії в межах програми Interflex пройшли майже 1500 українських прикордонників. Про це 27 листопада повідомила ДПСУ.

"П’ятитижнева програма підготовки Interflex створена для новобранців із невеликим або відсутнім військовим досвідом. Інструктори з Великої Британії та інших країн-партнерів навчають базовим бойовим навичкам, необхідним для виживання і дій на полі бою", - йдеться у повідомленні.

Програма включає:

  • поводження зі зброєю і вибуховими пристроями;
  • тактику бою в окопах і міських умовах;
  • розмінування;
  • надання першої медичної допомоги та евакуацію поранених;
  • виживання в екстремальних ситуаціях.

На завершення курсу новобранці отримують комплект спорядження: уніформу, індивідуальні елементи захисту, засоби особистої екіпіровки й додаткове спорядження для спекотної та холодної погоди.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті