Ліквідовано ще 1160 російських окупантів - Генштаб ЗСУ

Ще 1160 російських окупантів було ліквідовано протягом минулої доби. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 30 травня.

"Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 30.05.24 орієнтовно склали: особового складу - близько 506260 (+1160) осіб", - сказано в повідомленні.

Крім того, знищено ще 10 танків, 22 бойові броньовані машини, 35 артилерійських систем, РСЗВ, 22 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 53 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн, 11 одиниць спеціальної техніки.

Раніше повідомлялось, що українські захисники знищили за добу 1300 окупантів.

Раніше також повідомлялось, що ворог сконцентрував зусилля на Харківщині і на Покровському напрямку.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті