Латвія заборонила ведучому "Дождя" в'їзд у країну та внесла до чорних списків

Глава МВС Латвії Крістап Еклонс розглянув пропозицію Служби держбезпеки країни та вніс до так званого "чорного списку" колишнього ведучого російського телеканалу "Дождь" Олексія Коростелева. Про це повідомляє Delfi 9 грудня.

Це рішення означає, що Коростелеву заборонено в'їзд на територію Латвії. Журналіст живе в Грузії і у нього немає латвійських візи чи посвідки на проживання, тому влада Латвії не може притягнути його до кримінальної відповідальності.

Як зазначає Delfi, протягом місяця Коростелев може оскаржити рішення до Адміністративного окружного суду.

Нагадаємо, 1 грудня ведучий "Дождя" Олексій Коростелев сказав у прямому ефірі, що телеканал "зміг допомогти" російським військовим. Він вимовив цю фразу, пропонуючи глядачам повідомляти канал про порушення при мобілізації в росії, після чого був звільнений.

Після ефіру Служба державної безпеки Латвії розпочала перевірку та рекомендувала міністру внутрішніх справ країни внести колишнього ведучого "Дождя" Олексія Коростелева до чорного списку. Через скандал і попередні порушення у телеканалу відкликали ліцензію на мовлення в Латвії.

Як повідомлялося раніше, Сейм Латвії закликав притягнути до відповідальності винних у злочинах росії в Україні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті