Китайська Академія спрогнозувала закінчення війни в Україні

Академія військових наук (університет, що підпорядковується Народно-визвольній армії Китаю) ще у грудні 2022 року завершила симуляцію, яка показала, що війна в Україні закінчиться до кінця літа 2023 року. Про це повідомило японське видання Nikkei з посиланням на джерела, близькі до китайського уряду, пише ТК "Агентство Новини".

Зазначається, що учасники симуляції дійшли висновку, що до літа як російська, так і українська економіки надто виснажені, щоб підтримувати війну.

"Верх у результаті здобуде Росія, заявили, за даними Nikkei, в академії. Можливо, результати були спотворені на користь Росії, щоб догодити керівництву Китаю, що симпатизує Москві", - зазначає видання.

Як пише Nikkei, саме результати симуляції підштовхнули Пекін до розробки плану мирного врегулювання конфлікту. Він спрямований на досягнення трьох цілей: відновлення відносин з Європою, підтримка дружніх відносин з Україною, а також забезпечення того, щоб Китай відіграв провідну роль у припиненні вогню.

Також повідомляється, що голова КНР Сі Цзіньпін розглядає можливість відвідування Москви на запрошення путіна.

"Кращим сценарієм для китайського лідера Nikkei називає початок переговорів між Росією та Україною після того, як китайський лідер представить путін мирний план. Це зробило б Китай повноцінним учасником переговорів, а також допомогло б перетягнути на свій бік країни "глобального півдня"", - пише видання.

Як повідомлялося, у Китаї вважають, що переговори Росії та України мають розпочатися якнайшвидше.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті