Кулеба відреагував на заклики Ердогана "пом'якшити підхід" щодо "зернової угоди"

Україна і далі стоятиме на захисті всіх принципових позицій, зокрема щодо санкційного тиску на росію. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі єдиного телемарафону 4 вересня.

"Наша позиція справедлива - ми не повинні бути далі заручниками російського шантажу, коли Росія створює проблеми, а потім запрошує всіх їх вирішувати", - зазначив голова МЗС.

Він додав, що українські дипломати мали плідні контакти напередодні саміту у Сочі та "чітко все довели".

Дмитро Кулеба підкреслив, що Україна послухає, що привезли турецькі колеги з саміту, та буде приймати рішення.

Голова МЗС відзначив, що жодних санкцій проти сільськогосподарської продукції РФ немає, і це спекуляція росії.

Як повідомлялось раніше, Ердоган сподівається, що йому скоро вдасться переконати путіна щодо відновлення зернової угоди.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті