Корінні жителі Перу захопили десятки іноземних туристів - вимагають уваги до проблеми розливу нафти

У Перу захоплені в заручники десятки іноземних туристів. Про це повідомляє "BBC News. Русская служба" 4 листопада.

"Кілька перуанських ЗМІ повідомляють про те, що група місцевих жителів із числа представників корінних народів захопила в заручники кілька десятків пасажирів човнів, на яких зазвичай возять туристів з-за кордону", – сказано в повідомленні.

Як уточнює перуанське агентство новин RPP Noticias, ті, хто захопив заручників – представники корінного населення району Ураринас у провінції Лорето – заявили, що намагаються таким чином привернути увагу до проблеми бездіяльності влади країни у боротьбі з розливом по річці нафти.

У повідомленнях згадується загальна кількість захоплених пасажирів човнів – 70 осіб, у тому числі громадяни Великобританії, Іспанії, США, Франції та Швейцарії, а можливо, й інших країн.

Уточнюється, що серед заручників – щонайменше одне немовля та одна вагітна жінка, а також кілька людей з інвалідністю різного ступеня, повідомляють місцеві ЗМІ.

"Учасники протестної групи стверджують, що раніше через розлив нафти з трубопроводу в річку Кунініко в цьому районі загинули жінка та двоє дітей з-поміж корінних жителів", – сказано в повідомленні.

Місцевим ЗМІ активісти повідомили, що планують тримати у себе захоплених туристів близько тижня.

Наголошується, що в район подій направлені представники перуанської влади, яка спробує вирішити ситуацію.

"Чим швидше їх почують, тим швидше нас відпустять, – написала у Facebook одна з туристок, що потрапили в заручники. – Допоможіть мені поділитися інформацією про те, що ми в порядку фізично. Допоможіть мені допомогти їм бути почутими".

Раніше повідомлялося, що в Сеулі під час вечірки на честь Хеллоуїна загинуло понад 120 людей.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті