Комітет міністрів Ради Європи ухвалив важливе рішення на шляху створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення Комітету міністрів Ради Європи, яке доручає генеральному секретарю Ради Європи підготувати документи для сприяння консультаціям в Основній групі та підготовки потенційного проєкту угоди між Україною та Радою Європи щодо фактичного створення спеціального трибуналу. Про це Кулеба написав у соцмережі Х

Рішення доручає Генеральному секретареві Ради Європи підготувати документи для сприяння консультаціям в Основній групі та для підготовки потенційного проєкту угоди між Україною та Радою Європи щодо фактичного створення Трибуналу.

"Рішення також передбачає подальшу роботу над можливою додатковою угодою щодо організації підтримки такого трибуналу, її фінансування та інших питань", - зазначив міністр.

За словами Кулеби, це важливий практичний крок на шляху до створення Спецтрибуналу.

"Ми продовжуємо працювати над тим, щоб повноцінно функціонуючий трибунал здійснив справедливе правосуддя. Це має вирішальне значення не лише для всіх українців, які постраждали внаслідок російської агресії, а й для всіх народів, які прагнуть жити у мирному та безпечному світі", - наголосив глава МЗС.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті