Колись популярні в Україні російські артисти розповіли ватажку «ДНР» як знімалися в кіно про ліквідацію «українського націоналістичного підпілля на Донбасі»

На окупованій території Донецької області проходили зйомки відверто пропагандистського художнього фільму «Центурія». У ньому знімалися колись шановані в Україні артисти, такі як Дмитро Пєвцов, Анна Банщикова, Володимир Стеклов. 

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін повідомив, що зустрічався з ними і обговорював «події, які відбувалися і ще відбуваються на нашій землі».

Як повідомлялося, значна частина російської творчої інтелігенції підтримала війну проти України. Незгодні були змушені покинути РФ. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Всі статті