Книгарня "Герої": у Вінниці родичі загиблого воїна втілили його мрію

У Вінниці родичі загиблого журналіста та воїна Миколи Рачка відкрили книгарню, про яку мріяв захисник. Про це розповіла подруга загиблого Ірина Шеремета у Фейсбук.

«У Вінниці зʼявилося дуже особливе місце. Місце сили, памʼяті, тепла і затишку. Це книгарня Миколи Рачка «Герої». Коля мій близький друг, філолог та воїн, який загинув в бою під Покровськом в липні 2022», – розповіла вона.

Микола Рачок вивчав літературу, любив читати, писав вірші та мріяв про книгарню. Його родина втілила цю мрію.

З 29 січня книгарня «Герої» відкрита для відвідувачів.

«Кожен куточок тут – це дуже про нього. Ви відчуєте це, правда. Це місце з історією. З історією про хлопчика Колю, який дуже любив життя з усіма його можливостями і радощами», – зазначила Ірина.

«Якщо будете у Вінниці, завітайте обовʼязково в найтеплішу книгарню міста, ви точно знайдете тут щось для себе. Це місце викликає звикання і бажання повертатися, а головне – ще більше читати книги. Заходьте від туди і з вами трапиться магія. Тут завжди раді залюбленим в слово», – розповіла подруга загиблого захисника.

У липні 2022 року журналіст автомобільного видання InfoCar і захисник Микола Рачок загинув на фронті. Він боронив Україну з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. Загиблий воїн не мав бойового досвіду. І попри це пішов боронити Україну.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті