Кабмін оприлюднив список предметів, які заборонив пересилати поштою

В Україні затвердили офіційний список предметів, які заборонено надсилати поштою, у разі виявлення більшість із заборонених предметів вилучатимуть. Перелік товарів, які заборонено відправляти поштою, затверджено ухвалою Кабінету міністрів №958 "Про затвердження переліку вкладень, заборонених до пересилання у поштових відправленнях, і Порядку вилучення вкладень, заборонених до пересилання, із поштових відправлень та розпорядження ними" від 8 вересня.

"Рішення стосується всіх поштових операторів", – йдеться в документі.

Уточнюється, що Україною забороняється пересилати:

- національну та іноземну валюти; 

- харчові продукти, термін придатності яких не перевищує 10 днів;

- алкогольні напої із вмістом етилового спирту понад 8,5%, тютюнові вироби, рідини, які використовуються в електронних сигаретах, на яких відсутні акцизні марки;

- зброю, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, токсичні та радіоактивні речовини, ртуть, кислоти, отруйні, їдкі речовини;

- тварин та отруйні рослини;

- технічні засоби негласного одержання інформації, біологічні агенти тощо.

Раніше повідомлялось, що Кабмін вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення та функціонування місць проживання ВПО.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті