Іржаві рештки легкового авто та зруйнований міст: пам’ятник тому, як рашисти обстрілювали мирне населення під час евакуації з Луганщини

Біля мосту через Сіверський Донець поблизу села Синецький Сєвєродонецької міської громади на Луганщині близько року стоять іржаві рештки авто – наслідки того, що рашисти обстрілювали евакуаційні колони. Відповідні фото розмістив Телеграм-канал "Луганська область. Сєвєродонецьк" 17 квітня.

"Міст "Пролетарський" через Сіверський Донець поблизу села Синецького. – сказано в повідомленні. – Це (авто) біля того ж моста. Це результат обстрілів росіянами мирного населення, яке хотіло евакуюватися з міста".

Україна, Луганська область, Сєвєродонецька міська громада, квітень 2023 року

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що на стоянці в окупованому Рубіжному лишається те, що вже перестало бути автомобілями, в тому числі з літерою "Z" – серед понівечених будівель.

Статті

Країна
10.02.2025
16:00

БЗВП у закладах вищої освіти та вступники з окупованих територій: у чому є небезпека

Занепокоєння викликає базова загальновійськова підготовка (БЗВП), яка впроваджується в Україні для студентів вищих навчальних закладів з вересня 2025 року, – зокрема, як вона може вплинути на безпеку абітурієнтів з окупації.
Донбас
09.02.2025
13:27

Бездомним жителям окупованого Донбасу пояснили, що їм не світять навіть «віджаті» у сусідів квартири. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Місцеві ЗМІ розповіли, що всю «безгосподарну» нерухомість буде поділено на три частини. Більшість квартир, найімовірніше, дістанеться відрядженим Кремлем управлінцям і силовикам, потрібні окупаційній владі фахівці рангом нижче теж отримають дах над...
Луганськ
07.02.2025
14:15

Життя у борг. Луганський щоденник

З одного боку - щось будується, змінюється на краще. А з іншого – все більше відчуття, що це якось напоказ, що вітрина сильно прикрашає внутрішній зміст.
Всі статті