Глави МЗС держав Балтії закликали Німеччину невідкладно надати Україні танки Leopard 2

Міністри закордонних справ балтійських держав звернулися до Німеччини із закликом негайно надати Україні танки Leopard 2. Спільну заяву опублікували у себе в Twitter глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу, його латвійський колега Едгарс Ринкевичс та глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс, - повідомляє "Європейська правда".

"Ми, міністри закордонних справ Естонії, Латвії та Литви, закликаємо Німеччину вже зараз надати України танки "Леопард". Це необхідно для того, щоб зупинити російську агресію, допомогти Україні та швидко відновити мир у Європі. Німеччина як одна з провідних європейських держав у цій ситуації несе особливу відповідальність", - наголошують вони.  

Як повідомлялося, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що західні союзники поки не дійшли згоди щодо надання Україні основних бойових танків Leopard 2 на зустрічі у форматі "Рамштайн" 20 січня, але він доручив підготуватися своєму міністерству до "дня, який, можливо, настане". При цьому, у Шольца заперечили, що нібито висували умовою надання Україні німецьких танків те, що США у такому разі теж мають надати свої танки Abrams.

Частина німецьких політиків після цього закликали уряд принаймні надати дозвіл на передачу Україні "Леопардів" іншим країнам, які вже готові це зробити, а кількасот людей організували у Берліні мітинг за надання танків Україні.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті