Глава польського Генштабу посперечався з президентом Чехії через кількість спроб контрнаступів ЗСУ

Україна самостійно визначає кількість контрнаступів, які необхідно здійснити для звільнення території країни від російських загарбників. Про це заявив начальник Генштабу ЗС Польщі Раймунд Анджейчак, повідомляє РБК-Україна з посиланням на PAP.

Зазначимо, що у березні президент Чехії Петр Павел заявив, що Україна матиме лише одну спробу провести великий контрнаступ, адже потім буде вкрай важко зберегти значний рівень допомоги.

Анджейчак заявив, що питання про кількість наступів можна адресувати лише Україні.

"Це питання до генерала Залужного або президента Зеленського, скільки контрнаступів вони планують", - сказав він.

Начальник Генштабу ЗС Польщі також зазначив, що це питання для НАТО, ЄС та всієї західної цивілізації - чи достатньо вони надіслали допомоги, щоб українці могли не лише продовжувати воювати, але й перемагати. Адже, за його словами, мета - не боротьба, а перемога.

Він також додав, що Польща надсилає Україні велику кількість техніки, боєприпасів і бойових засобів, та хоче бути прикладом для інших країн.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно більше часу перед початком контрнаступу в очікуванні обіцяної допомоги від союзників.

 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті