Глава Китаю виклав "чотири принципи" врегулювання конфлікту в Україні

Під час зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем у Пекіні голова КНР Сі Цзіньпін виклав чотири принципи врегулювання конфлікту в Україні. Про це 16 квітня повідомляє Бі-бі-сі.

Державні китайські ЗМІ назвали це "чотирма принципами для запобігання виходу кризи в Україні з-під контролю та відновлення миру".

За словами Сі, країни повинні зосередитися на "підтримці миру і стабільності та утримуватися від пошуку корисливих цілей", а також "охолодити ситуацію і не підливати масла у вогонь".

"Ми повинні створити умови для відновлення миру й утримуватися від подальшого посилення напруженості", - сказав Сі, зазначивши при цьому, що потрібно при цьому "зменшити негативний вплив на світову економіку".

У повідомленні наголошується, що зазначені "чотири принципи" перегукуються з торішнім документом Пекіна, в якому містився заклик до "політичного врегулювання" конфлікту. На думку низки західних оглядачів, це дасть змогу РФ утримати більшу частину захоплених українських територій.

На зустрічі з Шольцем Сі наголосив, що "промислові та виробничі ланцюжки Китаю і Німеччини глибоко пов'язані один з одним".

"Взаємовигідне співробітництво між Китаєм і Німеччиною - це не "ризик", а гарантія стабільності двосторонніх відносин і можливість створити майбутнє", - сказав Сі.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті