Німеччина передала Україні 5 броньованих ремонтно-евакуаційних машин

На потреби українських інженерних сил уряд Німеччини передав 5 броньованих ремонтно-евакуаційних машин. Про це йдеться у звіті уряду Федеративної Республіки, - пише "Мілітарний".

У Німеччині зазначили, що Україна отримала машини підтримки “Bergepanzer 2”.

Також українські військові мали пройти навчання у Німеччині з використання цих машин.

Німецька броньована ремонтно-евакуаційна машина “BPz-2” належить до групи бойових машин підтримки.

До зони її відповідальності входить: забезпечення мобільності бронетанкових військ, відновлення пошкоджених у бою машин, надання допомоги в установці та демонтажі двигунів та башт, а також забезпечення підтримки у ремонтній майстерні.

Машина використовується армійськими тиловими підрозділами та бронетанковими піхотними батальйонами, а також арміями інших країн, які мають у своєму розпорядженні танки “Leopard”.

 


Екіпаж складається з чотирьох солдатів: водій, командир, кулеметник і, як четвертий член екіпажу радист. Корпус “Bergepanzer2” складається зі звареної броньової сталі та має один шар броні. Рівень захисту шасі такий самий, як у “Leopard 1”. Озброєння “BPz-2” в першу чергу призначене для самооборони та складається з кулемета й димових гармат.

Машина підтримки має кран, допоміжне обладнання, а також обладнання для ремонту. В рамках польового ремонту можна розмістити запасний двигун на кормі.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті