Генпрокуратура призначила нових керівників Спеціалізованих прокуратур у сфері оборони

Заступник Генпрокурора Антон Войтенко представив колективам Спеціалізованих прокуратур у сфері оборони нових керівників. Про це 24 березня повыдомила пресслужба Офіса відомства.

"Керівником Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону став Микола Синельников, Східного регіону – Віталій Вдовитченко, Південного регіону – Андрій Глумаков, а Західного регіону – Микола Мерет", - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі з колективами прокуратур Антон Войтенко зазначив, що кожен з нових керівників має відповідний досвід роботи та зможе забезпечити виконання покладених на органи прокуратури завдань в умовах воєнного стану.

У повідомленні також є довідкова інформація про новопризначених керівників:

- Микола Синельников 1985 року народження. Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Учасник АТО. Заохочений Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». В органах прокуратури з липня 2007 року. Працював на посадах всіх рівнів. До призначення очолював Пустомитівську окружну прокуратуру.

- Віталій Вдовитченко 1982 року народження. Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2004 року. Працював на різних посадах у прокуратурах усіх рівнів. До призначення очолював Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону. 

- Микола Мерет 1987 року народження. Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2009 року. Працював на різних посадах у прокуратурах усіх рівнів. До призначення був заступником керівника Львівської обласної прокуратури.

- Андрій Глумаков 1981 року народження. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2004 року. До призначення очолював Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті