Генерал Сирський прокоментував російську мобілізацію та темпи постачання зброї Україні союзниками

Мобілізація в РФ може дати результати, тому не можна недооцінювати російські війська. Про це 15 грудня в інтерв'ю The Econimist заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"Досвід боїв у Луганській області продемонстрував, що російська мобілізація може принести свої результати. Більш-менш добре підготовлені солдати масово з'являються на східному фронті. Причому деякі з них прибувають із глибинки Росії, зокрема зі східних регіонів та Уралу", - заявив генерал.

За його словами, під керівництвом генерала Сергія Суровікіна росіяни тепер атакують меншими за чисельністю, але добре скоординованими підрозділами. Проте такі атаки все ще даються росіянам дорогою ціною, якщо говорити про життя солдатів. Однак збереження життів солдатів "ніколи не було найвищим пріоритетом для Росії", зазначив командувач Сухопутних військ України.

Також Сирський наголосив, що у нього викликає занепокоєння збереження темпів постачання зброї Україні. Це пов'язано з тим, що боєприпаси витрачаються зі швидкістю, порівнянною до тієї, яка була в період Другої світової війни.

Нагадаємо, раніше головком Валерій Залужний повідомив, скільки потрібно танків і техніки, щоб ЗСУ вийшли на "рубежі 23 лютого".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті