Генерал США Годжес заявив, що удари по російських НПЗ необхідно продовжувати

Удари по російських нафтопереробних заводах мають значний вплив на здатність росії вести війну. Про це заявив командувач сил США в Європі в 2014-2017 роках, генерал-лейтенант Бен Годжес під час 16-го щорічного Київського безпекового форуму, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Звісно, удари по НПЗ мають значний вплив. Росія менше може оплачувати цю війну, а також це позбавляє її необхідного палива для продовження бойових дій. Я рекомендував би ігнорувати заклики до припинення таких ударів", - сказав Годжес.

Він також наголосив, що потрібно посилювати санкції проти Росії. Також, на думку генерала, 2024 рік буде роком промислової конкуренції.

"І Україна, і Захід мають виграти ці змагання. Йдеться про виробництво боєприпасів, а також ремонт та обслуговування техніки, щоб українці могли ремонтувати на місці пошкоджене озброєння, а також посилення запасів боєприпасів", - сказав Годжес.

Україна, на його думку, має тиснути на російську логістику, зокрема на Крим, щоб зробити півострів непридатним для російських військ.

"Я б не очікував драматичного падіння здатності України оборонятися. Робота (нового головнокомандувача ЗСУ) Сирського полягатиме в тому, щоб стабілізувати ситуацію на лінії фронту, але тут промислова конкуренція має відіграти свою роль, за умови, що українській армії необхідні нові підрозділи, щоб забезпечити ротацію", - зазначив генерал.

Нагадаємо, радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Вашингтон не вимагав припинити атаки України по нафтовій інфраструктурі РФ

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті