Генерал Бундесверу розповів, до якого року Німеччина закладає у бюджетне планування кошти для військової підтримки України

Німеччина закладає у бюджетне планування кошти для військової підтримки України до 2032 року. Про це розповів генерал-майор Крістіан Фройдінг, який очолює Спеціальний штаб з питань України при Міністерстві оборони Німеччини, в інтерв’ю Stuttgarter Nachrichten, пише УНН 3 листопада.

"Разом з Україною обговорюємо, який вигляд мають мати українські Збройні сили. Зрозуміло одне: військова підтримка України - це завдання до кінця десятиліття - і далі. У нашому бюджетному плануванні вже закладено кошти до 2032 року, що свідчить про нашу рішучість. Ми маємо допомогти Україні розвинути потенціал, щоб вона могла залишатися вільною державою, здатною захищати себе і стримувати нападників. Для мене боротьба за свободу не має терміну придатності. Ми повинні домогтися того, щоб час був не союзником Путіна, а нашим союзником. Ми повинні дати зрозуміти путіну: ми протримаємося довше, свобода переможе", - сказав Фройдінг.

Він наголосив, що Україна разом з союзниками може виграти війну військовим шляхом. Водночас у найближчий перспективі зима впливатиме на ведення бойових дій. Він вважає, що взимку сторони консолідують зусилля на оновленні та навчанні війська та на боротьбі з об’єктами у тилу, такими як склади, інфраструктура та командні пункти.

Фройдінг також зазначив, що за останні кілька місяців Німеччина підготувала кілька потужних пакетів підтримки. Невдовзі в Україну буде доставлена третя одиниця ЗРК "Ірис-Т", а незабаром за нею надійде і друга вогнева одиниця "Петріот". Для українських солдатів буде надано зимовий одяг і спорядження.

Раніше повідомлялось, що Німеччина розпочала навчання групи українських бійців управлінню зенітно-ракетним комплексом Patriot.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті