Гауляйтер Криму Аксьонов і Пригожин створили на півострові нову ПВК

Так званий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов створив на території півострова власну ПВК. Про це 23 березня повідомило видання "Важные истории".

Журналісти зазначили, що Аксьонов залишається одним із небагатьох представників російської еліти, який продовжує підтримувати власника "Вагнера" Євгена Пригожина. І ця співпраця, найімовірніше, переросла у створення окремого військового угруповання в Криму.

"У березні цього року Аксьонов в ефірі кримського телебачення розповів про появу в Криму професійного військового підрозділу: "Хлопці, які пройшли все, що можна, у керівників - по кілька орденів мужності, начальник штабу - герой Росії", - заявили журналісти.

Ідеться, судячи з усього, про так звану приватну військову компанію "Конвой". Формально цей підрозділ є частиною бойового армійського резерву (БАРС). Учасники підписують два контракти - з Міноборони РФ і приватною військовою компанією.

Командує цим угрупованням один із головних найманців ПВК "Вагнера". За даними ЗМІ, курирує роботу ПВК права рука Пригожина Костянтин Пікалов із позивним "Мазай". Він також є куратором ПВК "Вагнера" в Африці.

Наразі у складі підрозділу служать близько 300 осіб. Вони служать на території Херсонської області. Як повідомили найманці в розмові з журналістами, зарплата у складі "ПВК" стартує з 200 тисяч рублів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, Аксьонов заявив про бажання відродити СМЕРШ, щоб карати тих, хто не встає під гімн РФ.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті