Гауляйтер Донецька запевняє, що запущено майже всі котельні, але мешканці все одно зіллють із них воду

Так званий "мер" окупованого Донецька запевняє, що лише 90 котелень із 330 не приступили до роботи. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ.

"У Донецьку 330 котелень. На сьогоднішній день подають тепло лише 241. Інші котельні ще не запущені через відсутність необхідної кількості води", - цитують його слова місцеві пропагандисти.

За словами колабораціоніста, для вирішення цієї проблеми 50 цистерн уряду Москви, 14 автомобілів МНС у цілодобовому режимі здійснюють підвезення води.

"Ми чудово розуміємо, що далеко не всі райони нашого міста отримують воду відповідно до графіка. З тієї причини, що не вистачає води. Ми чудово розуміємо, що багато наших мешканців не отримують воду вже місяцями. Звичайно ж, є велика спокуса взяти і наповнити відра водою із системи опалення для вирішення своїх господарських потреб", - прогнозує він.

При зменшенні обсягу води у системі теплопостачання відбудеться автоматичне відключення подачі теплоносія, – попереджає він.

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада Донецька намагається перекласти на місцевих мешканців відсутність води в опалювальних системах.

Статті

Донбас Країна
04.10.2024
11:01

«Космогонія»: історія Всесвіту й цивілізації від художника з Донеччини Петра Антипа

Картина складається з більше ніж 500 частин та 9 фрагментів. Вона має 10 метрів заввишки й 200 завширшки. Точна її площа – 2086,5 квадратних метрів, і це офіційно зареєстровано у Книзі рекордів України.
Країна
03.10.2024
12:04

Росія окупувала Вугледар: воєнний експерт Владислав Селезньов про наслідки

Втративши контроль над Вугледаром, ми втрачаємо можливість наносити артилерійські удари по залізничній станції у Волновасі – це один з ключових елементів російської залізничної логістики.
Країна
02.10.2024
17:06

"Ця зима встряхне і розставить все по місцях". Як в Україні розвивають відновлювальну генерацію, завдяки і попри

Немає механізмів, які б заохочували людей і організації, щоб ця електроенергія ще й допомагала б мережі. Потрібно думати на державному рівні, як це все інтегровувати в нашу енергетичну систему.
Всі статті