Фестиваль Mariupol Classic стартує 10 вересня у столиці

У Києві 10 вересня відкриється відроджений сьомий  Mariupol Classic – єдиний фестиваль класичної музики, який існував у Донецькій області. Про це повідомляють організатори.

Фестивль був заснований у 2018 році Маріупольською міською радою разом з Департаментом культури міста майже одразу, як на музичній мапі України з’явилася нова концертна організація – Маріупольська камерна філармонія. 

Через активну фазу війни та окупацію російськими військами Маріуполя у 2022 році життя фестивалю зупинилося. І ось після паузи фестиваль повертається до життя. Але вже у Києві, де нині працює більшість митців міста Марії, як ще називають Маріуполь.

Концертні програми цьогорічного  фестивалю готує команда агенції UKR Artists – один з головних організаторів масштабних подій класичної музики в нашій державі. Саме UKR Artists, спільно з культурною спільнотою Маріуполя, упродовж 2019-2021 років створювала цей масштабний міжнародний проєкт.

Сьомий Mariupol Classic відбудеться у київському Будинку архітектора, який нині став концертним майданчиком Маріупольської камерної філармонії.

Триватиме фестиваль з 10 до 30 вересня та охопить 6 концертів, кожен з яких неповторний.

Відкриє фестиваль 10 вересня Національний камерний ансамбль «Київські солісти». Символічно, що саме «Київські солісти» були одними з хедлайнерів фестивалю Mariupol Classic 2021 року в Маріуполі.

Музиканти підготували особливу фестивальну програму – «Від Вівальді до Маккартні», родзинкою якої стануть твори прославленого британського гурту Beatles і Пола Маккартні. За диригентським пультом  – харизматичний маестро Сергій Голубничий.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті