Фермери Донеччини можуть отримати до $3000 допомоги на відновлення від «Mercy Corps»

Міжнародна гуманітарна організація «Mercy Corps» розпочала програму підтримки сільського господарства у 10 областях України, серед яких є Донеччина. Про це повідомили у пресслужбі обласної військової адміністрації.

Програма реалізовується за винятком районів, де тривають активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення бізнес-діяльності.

Мета програми — надати допомогу у відновленні сільськогосподарської діяльності та подоланні наслідків війни постраждалим місцевим родинам та тим, що вимушено перемістилися через війну. Це дасть можливість стабілізувати виробництво сільськогосподарської продукції та збільшити прибуток.

До участі у програмі запрошується місцеве населення та ВПО, представники малого та середнього агробізнесу, які потребують допомоги у відновленні своєї діяльності, яка була втрачена або постраждала внаслідок війни.

Середній розмір фінансової допомоги складає 3000 доларів. Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою залежно від потреб домогосподарств, представників малого та середнього бізнесу.

Відбір учасників програми проводитиметься на конкурсній основі. Подання заявки на участь у програмі можливе лише після реєстрації на головній сторінці сайту.

Для подачі заявки потенційним бенефіціарам необхідно відповісти на запитання, які допоможуть міжнародній гуманітарній організації ознайомитись із поточною діяльністю та потребами домогосподарства або підприємства.

Заявку на участь у програмі можна подати за посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатися до ГО «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба» за телефоном: 067 417 70 34.

Як повідомлялося, на Донеччині цього року уклали майже 200 договорів купівлі-продажу сільгоспземель.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті