Єврокомісія хоче запровадити санкції проти гірничодобувної промисловості РФ – Financial Times

У новий пакет санкцій проти РФ Європейська комісія хоче внести заборону на інвестиції у гірничодобувний сектор росії. Про це 6 грудня повідомляє Financial Times.

"Заборона на інвестиції у видобуток корисних копалин, яка матиме винятки для деяких конкретних продуктів, є частиною дев'ятого пакету санкцій ЄС, який офіційні особи обговорюватимуть з державами-членами найближчими днями та мають узгодити до кінця наступного тижня", - повідомляє видання. з посиланням джерела.

Також у новий пакет санкцій хочуть внести контроль за експортом цивільних технологій, які теоретично можуть бути використані при виробництві зброї. Обговорюватиметься і заборона на операції з ще трьома російськими банками, так само як і персональні санкції проти 180 осіб.

Інші елементи проекту пакету включають заборону чотирьох російських медіа-каналів, які, за словами ЄС, використовуються для просування московської пропаганди, експортний контроль над продукцією подвійного призначення вартістю понад 2,3 мільярди євро та заборона на співпрацю з російськими маркетинговими та дослідницькими компаніями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 5 грудня в країнах ЄС почало діяти ембарго на нафту з росії.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті