Єрмак у Київі зустрівся із главами місій держав–членів НАТО при штаб-квартирі Альянсу

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із главами місій держав – членів НАТО при штаб-квартирі Альянсу, які відвідали Україну з робочим візитом. Про це глава ОПУ повідомив у своєму Телеграм-каналі 4 листопада.

У зустрічі взяли участь представники десяти іноземних країн.

"Я відзначив важливість їхнього візиту в Україну у дні, коли наша столиця та інші міста переживають чергову хвилю російських атак ракетами та дронами. Це потужний сигнал підтримки нашої держави з боку країн – членів Альянсу", - пише Єрмак.

Він також розповів главами місій про ситуацію на фронті.

"Поінформував співрозмовників про актуальну ситуацію на фронті, відзначивши просування українських військ на півдні країни з метою деокупації українських земель. Ми щодня звільняємо ділянки нашої території. Дуже складною залишається ситуація на Донбасі, зокрема в районі Бахмута, де сконцентрована значна кількість російських сил", - зазначив голова ОПУ.

Єрмак нагадав, що наприкінці вересня Україна подала заявку на вступ до НАТО, і багато країн уже підтримують можливість набуття нашою державою членства в Альянсі.

"Але для ухвалення такого рішення потрібен консенсус усіх країн – членів НАТО. Висловив сподівання на формування ширшої підтримки в межах Альянсу євроатлантичних перспектив України. Ми очікуємо підтвердження політики відкритих дверей Альянсу в контексті заявки України на членство, а також розширення допомоги Україні для посилення ППО. Очікуємо просування в діалозі з країнами – членами НАТО щодо отримання безпекових гарантій", - пише Єрмак, додавши, що також важливою є реакція країн-членів НАТО на ядерний шантаж рф.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті