Ермак розповів, про що говорив із представниками єврейських організацій, громади та ізраїльських ЗМІ

Глава Офісу президента Андрій Єрмак пПровів онлайн-зустріч із представниками єврейських організацій, єврейської громади та ізраїльських ЗМІ. Про це він 21 червня повідомив у телеграм-каналі.

За його словами, до зустрічі приєдналися понад 50 учасників з усього світу.

"Основною темою розмови стало об’єднання зусиль українців і євреїв у протидії антисемітизму у світі, відстоюванні історичної правди про цінність і внесок двох народів у світову історію, а також можливі напрями підтримки України у війні, розв’язаній рф", - написав голова ОП.

Він закликав учасників зустрічі сприяти посиленню військової допомоги нашій державі з боку Ізраїлю.

"Сьогодні саме Ізраїль може допомогти Україні в питанні захисту від іранських дронів. І ми дуже сподіваємося на створення спільної ініціативи щодо цього. Наші дві країни пов’язані не просто дружніми відносинами. Багато видатних євреїв народилися в Україні, і багато українців рятували євреїв у часи Другої світової війни.Це природно й історично, щоб були максимально дружні й партнерські відносини між Україною та Ізраїлем. Справжня дружба не має часових меж, і, безумовно, ми повинні бути разом і під час воєнних викликів, і під час миру, у який ми віримо та який, сподіваємося, дуже скоро прийде на українську землю", - зазначив Єрмак.

Глава ОП запевнив, що сьогодні Україна чітко визначила свій цивілізаційний шлях як демократичної європейської країни, у якій із глибокою повагою ставляться до всіх народів і вшановують пам’ять жертв Голодомору та Голокосту. 

"Кремль не просто толерує, а підбурює зростання ксенофобії й антисемітизму не лише в росії, а й в усьому світі. Саме тому вкрай важливою є рішуча публічна відповідь єврейських громадських діячів і прозора позиція політичного керівництва країни", - акцентував Андрій Єрмак.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті