Епіцентр удару ворога: у ЗСУ пояснили, що відбувається на Бахмутському напрямку

На Бахмутському напрямку точаться запеклі бої. При цьому від артилерійських обстрілів найбільше страждають Лиманський та Куп'янський напрямки. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі телемарафону, - пише РБК-Україна.

За його словами, динаміка боїв на Бахмутському напрямку дуже напружена.

"Це епіцентр удару ворога. Лише за цю добу на Бахмутській ділянці фронту - це Оріхове, Василівка, Берхівка, Ягідне, Бахмут, Іванківське, Північне - відбулося 125 обстрілів реактивними системами залпового вогню і ствольної артилерії, 32 боєзіткнення", - сказав він.

Череватий зазначив, що лише в районі самого Бахмуту відбулося 24 обстріли і 14 боєзіткнень.

За минулу добу на Бахмутському напрямку було знищено 77 росіян, ще 159 зазнали поранення різного ступеня тяжкості.

Тим часом окупанти зосереджують найбільші удари артилерії на Лиманському та Куп'янському напрямках. Так, за цю добу вони здійснили 197 обстрілів з РСЗВ та ствольної артилерії. Проте, як зазначив Череватий, були дні з навіть більшою кількістю обстрілів. Також за добу відбулося 19 боєзіткнень і 5 авіанальотів.

Українські військові на Лиманському та Куп'янському напрямках ліквідували 67 загарбників, ще 102 окупанти зазнали поранень.

"Ми спостерігаємо тенденцію вже багато днів поспіль, що вони намагаються використовувати техніку і щодоби там нищиться їхня броньована техніка", - додав речник.

За його словами, за добу було знищено 4 модернізовані танки Т-72, одну БМП і склад боєприпасів. До того ж, на цьому напрямку у попередні дні знищувалися й новітні танки Т-90.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті