Ексзаступник начальника Генштабу заявив, що РФ отримає перевагу у війні, якщо не зміниться швидкість постачання західної допомоги

Росіяни отримають перевагу у війні, якщо не зміниться рівень і швидкість постачання західної допомоги для ЗСУ. Про це заявив ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко в інтерв'ю Oboz.ua, коментуючи статтю головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного у журналі The Economist.

"Я звертаю увагу саме на швидкість. Постачання озброєнь, про які генерали Залужний та Забродський писали в The Economist восени минулого року, були розраховані на те, щоб звільнити окуповані українські території, захоплені ворогом із лютого 2022 року. Але постачання здійснювалося дуже повільно і фактично досі не завершено. За таких умов, звичайно, все це звелося до переходу до позиційної війни. Нам не вдалося настільки протистояти армії РФ, щоб проводити наступальні дії. Поточна позиційна фаза здебільшого вигідна Росії як ресурсній державі", - сказав Романенко. 

За його словами, по-перше, Україні потрібне сучасне нове озброєння, по-друге, професійне освоєння цього озброєння. Тільки в цьому випадку, з урахуванням мотивації, можна досягти успіхів стратегічного рівня.

Раніше повідомляось, що у Кремлі прокоментували статтю Залужного.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті