Екс-президент росії Мєдвєдєв погрожує Гаагському суду ударом ракетою "Онікс"

Колишній президент росії Дмитро Мєдвєдєв виступив з "ініціативою" нанести ракетного удару по будівлі Міжнародного карного суду в Гаазі, використавши сверхзвукову ракету "Онікс". Про це він написав у своєму телеграм-каналі вранці 20 березня.

Коментуючи рішення Гаазького суду стосовно ордеру на арешт диктатора путіна, Мєдвєдєв заявив, що суддям треба "уважніше дивитися в небо". Також у цьому дописі він назвав США "Піндостаном".

"Очевидно, що надійшла максимально жорстка вводна з того самого Піндостану. Зрозуміло, що практичної цінності ніякої, але дякую, що згадали. А ось наслідки для міжнародного права будуть жахливими... Судді МКС роздухарилися марно. Дивіться, мовляв, ми хоробрі, не обісрались підняти руку на найбільшу ядерну державу. На жаль, панове, всі ходять під Богом та ракетами. Цілком можна уявити точкове застосування гіперзвукового «Онікса» з Північного моря з російського корабля по гаазькій будівлі суду. Його не збити, на жаль. І суд – лише убога міжнародна організація, а не населення країни НАТО. Тому й війну не розпочнуть. Побояться. І шкодувати ніхто не буде. Отже, громадяни судді, уважно дивіться у небо", - пригрозив Мєдвєдєв.

Як повідомлялося раніше, 17 березня суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті