Двом переможницям мовно-літературного конкурсу з Луганщини призначені стипендії Президента

Двом дівчатам з Луганської області, які перемогли в мовно-літературному конкурсі, призначені стипендії Президента України. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 16 листопада.

"В Указі Глави держави №776/2022 йдеться про призначення строком на один календарний рік стипендії Президента України переможцям XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що це учениця 11 класу Сєверодонецької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області Єлизавета Андрухова та студентка державного закладу "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" Ніна Сорока.

Раніше повідомлялось, що переможці й призери міжнародних змагань з Луганщини та їхні тренери отримали грошові винагороди.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2025
13:57

«Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

«Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Всі статті