"Дуже багато говорили про зброю". Стефанчук провів переговори з Макроном

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів в Парижі переговори з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном. Про це повідомляє Телеграм-канал Верховної Ради.

"Предметна, щира та відверта розмова... Подякував передусім за рішення про посилення України передовими системами ППО, а також надання танків і бронетранспортерів. Саме це дало поштовх для інших держав зробити аналогічні кроки", - зазначив Стефанчук.

"Дуже багато говорили про зброю. Зброю для України!  Для нас важливо отримати сучасні види озброєння, які дадуть можливість Україні перемогти у цій війні. Окреслив потреби наших ЗСУ. І, як запевнив Еммануель Макрон, якщо Франція обіцяє допомогу - вона її надає, а між анонсом і наданням зброї минає небагато часу", - підкреслив Стефанчук. 

"Обговорили формулу миру Президента Володимира Зеленського, і я вдячний за підтримку Францією запропонованих пунктів. Підняли питання справедливості. Тому що без вироку суду, без виплати росією репарацій не буде повноцінної Перемоги у цій війні. І в цьому питанні Франція солідарна з Україною", - зазначив голова Верховної Ради.

Як повідомлялося, Макрон не виключив постачання в Україну військових літаків та попросив "направити запит".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті