Дозовані поставки "Шахедів" з Ірану до РФ йдуть постійно - Ігнат

Індикатором запасів "Шахедів" у росії є інтенсивність завдання ударів, а дозовані поставки з боку Ірану йдуть постійно. Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

"Думаю, що індикатором їхніх запасів є інтенсивність завдання ударів. Якщо дронів буде більше використовуватись, значить мають більше у наявності. Виготовляють у себе й продовжують отримувати від Ірану. Дозовані поставки йдуть постійно й ворог їх використовує", - розповів Ігнат.

За словами речника Повітряних сил, нещодавно ворог застосував рекордну кількість "Шахедів" - 75 одиниць, які летіли в сторону столиці. Ймовірно, що безпілотників ворог застосовуватиме більше, а ракет - менше.

"Ми бачимо, що противник крилаті ракети майже не застосовує. Єдиний випадок був у грудні, коли запустили 19 ракет повітряного базування, 14 з яких Сили оборони збили", - пояснив речник Повітряних сил.

"В цьому спектрі (Shahed 136/131) й залишаються. По уламках видно, що фактично немає таких жодних змін. Єдине, що їх там фарбують чорним кольором й можливо якусь незначну модернізацію в плані виготовлення фюзеляжу, щоб робити їх менш помітними радіолокаційно", - відзначив Ігнат.

За його словами, зокрема інколи ворог використовує самостійно виготовлені "гаражним" методом БпЛА, які імітують ті ж самі "Шахеди".

Нагадаємо, 16 грудня внаслідок російської атаки "шахедами" на Одещині загинула людина. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті