До європейських лікарень перевезено 2000 пацієнтів з України від початку повномасштабного російського вторгнення

Від початку повномасштабного російського вторгнення до європейських лікарень перевезено 2000 пацієнтів з України. Про це повідомило Представництво Євросоюзу в Україні 23 березня.

"Аби полегшити навантаження на українські лікарні, ЄС понад рік забезпечує координацію регулярної медичної евакуації українських пацієнтів, хронічно хворих, а також постраждалих внаслідок війни, – сказано в повідомленні. – Станом на сьогодні понад 2000 українських пацієнтів було перевезено для отримання спеціалізованої медичної допомоги до лікарень по всій Європі через Механізм цивільного захисту ЄС".

Уточнюється, що пацієнти були направлені на лікування до медзакладів 20 країн Європи: Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Угорщини, Ірландії, Італії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Іспанії та Швеції.

Підтримку пацієнтів також надає Центр медичної евакуації ЄС у Жешуві, де вони отримують цілодобовий догляд. Центр слугує проміжним пунктом для пацієнтів, які спочатку перевозяться з України до Польщі наземним транспортом з метою подальшого транспортування до лікарень по всій Європі.

Раніше повідомлялось, що 9 країн Європи підписали декларацію про безпрецедентну допомогу Україні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті