До відбудови Луганської області після деокупації готові долучитись сім країн Західної Європи - Лисогор

Сім західноєвропейських країн готові долучитись до відбудови Луганщини після її деокупації. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор в інтерв'ю "Укрінформу", опублікованому 23 березня.

"Налагоджено ділові відносини з міжнародними компаніями щодо допомоги у відбудові регіону. На сьогодні є домовленості з Бельгією, Францією, Фінляндією, Німеччиною, Нідерландами, Італією, Данією щодо участі у відновленні області", - сказав Лисогор.

Він зазначив, що довомленостей з цими країнами вдалось досягти під час Міжнародної виставки-конференції "ReBuild Ukraine powered by Energy", яка відбулась у Варшаві у листопаді 2023 року.

Лисогор уточнив, що у випадку з допомогою після деокупації передусім йдеться про відновлення мереж електропостачання, опалення, газу, води та каналізації; використання сучасних технологій збору, сортування та перероблення сміття; будівництво доріг, тротуарів, підземних і надземних паркінгів; побудову електричних та газових підстанцій, зон відпочинку, об’єктів критичного та соціального призначення, інших об’єктів цивільної інфраструктури та будівель; відбудову очисних споруд для очищення, знешкодження й знезараження стічних вод із використанням новітніх засобів; будівництво сучасної теплоцентралі, що використовує як паливо тверді побутові відходи.

Окрім цього, є домовленості про отримання необхідного обладнання та устаткування, наприклад водоочисних станцій, генераторів, насосів.

"Укладено меморандуми щодо співпраці з вісьмома провідними компаніями європейських держав, ще з чотирма - на стадії узгодження", - сказав начальник ОВА.

Раніше повідомлялось, що Луганщина налагодила зв’язки з французькими інвесторами у сфері кібербезпеки та "зеленої" енергетики під час виставки-конференції "ReBuild Ukraine powered by Energy" у Варшаві.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті