До 14 років тюрми засуджено начальницю підрозділу окупаційного "митного посту" в Щастинському районі Луганщини

За матеріалами Служби безпеки України колаборантку з Луганщини визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, та заочно засуджено до 14 років позбавлення волі. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк у Facebook 3 січня.

"Судовий вирок отримала начальниця так званого "отдела таможенного оформления №4 ТП "Красная Таловка" государственного таможенного комитета ЛНР". Встановлено, що окупанти призначили її на посаду у червні 2022 року, невдовзі після створення незаконного митного посту в захопленому Щастинському районі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до 2014 р. мешканка Луганська працювала в митних органах України. Після початку російської агресії вона перейшла на бік ворога і згодом очолила підрозділ, який забезпечує надходження митних платежів для потреб окупаційного режиму на Луганщині.

СБУ задокументувала діяльність зрадниці та повідомила їй про підозру в колабораційній діяльності. Юр’ївський районний суд Дніпропетровської області засудив зловмисницю до 14 років позбавлення волі із забороною обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування протягом 15 років та з конфіскацією усього майна. Наразі зловмисниця переховується на тимчасово окупованій території Луганщини, тому до неї застосовано спеціальну процедуру заочного засудження. Окупаційну чиновницю оголошено у розшук.

Раніше повідомлялось, що СБУ викрила ще двох колаборанток, які займаються фінансовим забезпеченням окупаційних органів влади на окупованій Луганщині.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті