Дії окупантів на півночі Харківщини не є спробою наступу на Харків — ГУР

У Головному управлінні розвідки Міноборони України (ГУР) вважають, що нинішні наступальні дії російської армії на півночі Харківщини не є спробою росіян піти у наступ на обласний центр — Харків. Про це розповів представник ГУР МО Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону 23 травня.

За його словами, те, що планував ворог, він "не досяг навіть близько". Наразі у боях на півночі Харківщині залучене російське угруповання чисельністю понад 50 тисяч солдатів.

"Наразі ми бачимо саме прикордонну операцію, Те, що відбувається, не є наступом на Харків", — прокоментував Юсов.

Щодо потенційного наступу на Сумщині, представник ГУР МО запевнив, що у разі виникнення «підстав для занепокоєння», про це офіційно повідомлятимуть населення. 

Як зазначив Юсов, ситуація в регіоні, а також плани й ресурси ворога на цьому напрямку добре відомі Силам оборони.

Нагадаємо, раніше у ДПСУ заявили, що росіяни можуть повторити на Сумщині те, що зробили на Харківщині, аби розтягнути сили ЗСУ.

Як повідомлялося, ЗСУ контролюють близько 60% Вовчанська на Харківщині 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті