Діти з прифронтових громад Донецької області відпочивають на Закарпатті

Діти з десяти громад Донецької області перебувають на відпочинку в Іршаві на Закарпатті. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у своєму Телеграм-каналі 4 лютого.

"Для 14 дітей з 10 громад Донеччини організували відпочинок на Закарпатті в рамках програми психологічної реабілітації та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок агресії російської федерації", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в поїздці до сучасного рекреаційного центру "Іллара" у місті Іршава Закарпатської області  взяли участь діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Серед них діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих захисників та захисниць України, діти учасників бойових дій.

"Діти забезпечені комфортними умовами проживання та 4-разовим харчуванням. Для них організували різноманітні аніматорські програми, психологічні тренінги з професійними спеціалістами. Всі витрати, пов’язані з організацією поїздки та перебуванням дітей, взяв на себе Благодійний фонд Торгово-промислової палати України "Разом з Україною", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що поїзди для евакуації людей із Донецької області ходитимуть за новим графіком.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті