Чотири кроки: Зеленський на Радбезі ООН пояснив, як можна зупинити агресію РФ у відношенні до України

Для того щоб зупинити російську агресію, необхідно дотримуватися простого алгоритму з чотирьох кроків. Про це 27 вересня на засіданні Ради безпеки ООН заявив Володимир Зеленський.

"Росію потрібно виключити з усіх міжнародних організацій. Якщо такого виключення важко досягти з процедурної точки зору, потрібно призупинити її членство. Країна, яка загрожує ядерною катастрофою та впроваджує політики геноциду, не може залишатися постійним членом Ради безпеки ООН", - заявив президент України.

Після повної ізоляції агресора другим пунктом має стати поновлення жорсткіших санкцій проти росії. Зеленський підкреслив, що анексія в сучасному світі – це злочин, який іде у розріз із принципом непорушності кордонів.

"По-третє, будь-які злочинні дії росії нічого не змінюють для України – ми не піддамося шантажу терористів", – зазначив глава держави.

Зрештою, по-четверте, Україна має отримати чіткі та юридично обов'язкові гарантії колективної безпеки. Наслідком російсько-української війни має стати створення нової архітектури безпеки світу.

Нагадаємо, що на вимогу делегацій США та Албанії Рада безпеки ООН зібралася, щоб обговорити російські псевдореферендуми на захоплених територіях України.

Статті

Світ
24.01.2025
18:29

Трамп пообіцяв показати Путіну кузькіну мать. Перший тиждень роботи нової адміністрації США

“У мене немає іншого вибору, крім як обкласти високими податками, тарифами і санкціями все, що продає Росія Сполученим Штатам та іншим країнам-учасницям”
Світ
23.01.2025
13:00

Зарубіжні активи РФ: вічна «заморозка»

З урахуванням поточної ситуації на фронті, коли вже ніхто, включно з президентом, не говорить про військове звільнення окупованих територій, – не доводиться розраховувати на виплату РФ компенсацій за завдані Україні збитки.
Країна
22.01.2025
17:00

Вибори на деокупованих територіях: зміна парадигми

Як бачимо, вступні дані для проведення виборів на деокупованих територіях до 2022 року і після - кардинально різні. Отже, треба міняти й парадигму виборів на них.
Всі статті