Буран і Оскар: під Покровськом евакуювали двох собак

Як повідомили UAnimals, власники алабая Бурана і вівчара Оскара жили у Гришиному.  Це село під самим Покровськом, і знаходитись там ставало дуже небезпечно. Родині довелось виїхати. «Забрали котів, а собаки дуже великі, ми не змогли», — поділилась хазяйка.

Вони попросили сусіда кілька днів погодувати псів і звернулись за допомогою з евакуацією улюбленців до команди UАnimals. Коли евакуаційна команда UAnimals зайшла у двір, пси жалібно гавкали. Алабай настільки зрадів можливості поспілкуватись, що ліг на спину, щоб йому почухали живота. Щоправда, їхати з дому не хотів, і у автомобіль його довелось занести.

Команда UАnimals відвезла собак до господарів у Широке під Кам'янським. Коли під’їхали, чоловік з дружиною вже чекали біля воріт. Чоловік одразу побіг до псів: «Буран, Оскар! Боже, ми такі вдячні, ми вам ніколи не забудемо!».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2025
13:57

«Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

«Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Всі статті