"Будете нам телефонувати, ми взагалі ваш будинок кинемо": в Маріуполі окупанти замість ремонту будинків просто "відмивають" гроші

Законна влада Маріуполя повідомила про конкретний типовий випадок у захопленому росіянами місті, коли ремонта бригада затягує ремонт будинка, який був розбитий у 2022 році при захопленні. Про це йдеться у повідомленні 31 липня.

Мова йде про будинок по вулиці Троїцькій, 55. 

"Будете нам телефонувати, ми взагалі ваш будинок кинемо", - так відповіли маріуполяцям російські підрядники, які вже рік займаються "ремонтом".

Жителі скаржаться, що робітники лише роблять вигляд ремонту. Будинок досі залишається аварійним. Навесні 2022 року у нього влучив російський снаряд. Половина будинку вигоріла вщент. Половина – вціліла. Тепер, за словами людей, 72 родини два з половиною роки живуть у знайомих або винаймають житло, а інші 72 живуть у вцілілих напіваварійних квартирах. 

У 2023 році окупанти почали "ремонт", обіцяли здати обʼєкт до літа 2024 року. Але за цей час майже нічого не зробили. Строки перенесли, а нещодавно почали вивозити вікна та будматеріали.  Мешканці будинку пишуть, що вже втомилася навіть мріяти про те, що колись повернуться до нормального життя.

"Я і всі жителі горілої частини будинку вже сумніваємося, що зможемо повернутися у своє житло…Як так?! І скільки це може тривати?" – написав один із жителів будинку.

"Подібна ситуація у тисяч маріупольських родин. Окупанти роблять вигляд "ремонтів", а насправді просто відмивають кошти. Люди продовжують виживати…", - підсумували у законній міській раді Маріуполя.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті