Буданов: в Криму активні дії спецпризначенців триватимуть і надалі

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов в коментарі для видання Financial Times  розповів про нинішнє становище держави-агресора та найближчі пріоритети у російсько-українській війні, - пише "Армія FM".  

Керівник  української спецслужби наголосив на необхідності продовжувати тиск на росію, зокрема в Криму ― атакувати з повітря, використовувати морські ударні безпілотники та проводити таємні спецоперації.  

«Наші підрозділи [минулого року] неодноразово входили до Криму», ― нагадав Кирило Буданов, додавши, що активні дії спецпризначенців триватимуть і надалі.

Як пояснив начальник ГУР МО України, одним із пріоритетів відповідних місій є руйнування логістики російської окупаційної армії на тимчасово окупованому півострові.

За його словами, спроби росіян наступати на східному фронті, які тривають з осені 2023 року, наразі не дали жодного прориву.

«Остання їхня спроба [наступати] триває вже два місяці. Фактично, безрезультатно», ― сказав начальник ГУР МО України.  

Також він повідомив, що чисельність втрат росіян на фронті під Авдіївкою в останні декілька тижнів значно зросла. Зокрема висловив сумнів у спроможності терористичної москви еквівалентно покривати втрати своїх військ і снарядів, навіть за підтримки Північної Кореї.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті