Британці не можуть підтримувати українських біженців через зростання вартості життя - ЗМІ

Сім із десяти британських спонсорів заявили, що не можуть надавати підтримку українських біженцям через зростання вартості життя. Про це інформує Sky News з посиланням на дані британського Управління національної статистики (ONS) 10 серпня.

Зазначається, що близько 21% громадян Великої Британії, які приймали або приймають зараз українців у своїх домівках, повідомили, що зростання вартості життя "дуже сильно вплинуло на їхню здатність надавати підтримку".

Ще 9% британців сказали, що криза "дуже сильно" вплинула на їх здатність допомагати, тоді як 41% заявили, що вона мала "незначний" вплив. А близько 26% сказали, що це взагалі не вплинуло на їх здатність допомагати,

ONS вперше оприлюднило дані про спонсорів за схемою "Homes for Ukraine" і попередило, що це лише експериментальні цифри.

Спонсорська схема "Homes for Ukraine" дозволяє громадянам України та їхнім родичам приїхати до Великої Британії за наявності спонсора, який може надати житло щонайменше на 6 місяців.

Організація провела опитування серед повнолітніх громадян Великобританії, зареєстрованих у схемі станом на 7 липня, у співпраці з Департаментом підвищення кваліфікації, житла та громад (DLUHC).

Також зазначається, що з усіх респондентів (17 702 людей) майже три чверті (74%) зараз приймають біженців. Ще 4% приймали раніше, 18% лише чекають на своїх перших гостей, які мають переїхати, і 3% тільки планують прийняти українців у майбутньому.

Як раніше повідомлялося, британців, які запропонували житло, виявилося набагато більше, ніж українців, які шукають притулку.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті